09107603363 m.m.rahmani734@gmail.com امیرآباد دانشکده فنی دانشگاه تهران

آموزش فتوشاپ در 600 ثانیه: آموزش ویدئویی حذف کردن هر جسم دلخواه از عکس

حتما تا حالا براتون پیش اومده بخواین یه جسم اضافی یا سایه چیزی رو از عکس هاتون حذف کنین، ولی ندونین چطور این کار رو انجام بدین و بیخیالش بشین…
خیلی وقت ها هم تلاشتون رو می کنین تا با نرم افزار های مختلف edit (ویرایش) عکس و فیلم این کار رو انجام بدین، ولی نتیجه اون جوری که انتظار داشتین نبوده و راحت مشخص می شده عکس edit شده.
خب ما اینجاییم تا کمک تون کنیم با نرم افزار فتوشاپ عکس هاتون رو هر طور که می خواین ویرایش کنین، جوری که کسی نفهمه عکستون ویرایش شده.
برخلاف تصور خیلیا، کار کردن با نرم افزار فتوشاپ سخت نیست، از طرفی کاربرد های فتوشاپ خیلی زیاده و یاد گرفتن نحوه کار کردن با این نرم افزار براتون خالی از لطف نیست. تو این زمونه که عصر تکنولوژیه خیلی از تصاویر مثل عکس های پرسنلی ، پوستر های تبلیغاتی ، کارت های ویزیت ، بنر ها ، سربرگ ها ، رابط گرافیکی نرم افزار ها ، جلد نشریات ، تیتراژ فیلم ها ، محیط گرافیکی سایت ها و….. برای زیباتر شدن و حتی به وجود اومدن ، باید یه بار از زیر دست های یه هنرمند فتوشاپ رد بشن.شما هم اگه یکم برای یادگیری فتوشاپ وقت بذارین و با آموزش های ما همراه بشین، سریع راه می افتین و به مرور می تونین حرفه ای تر بشین.
خب تو این قسمت همون طور که از موضوع مطلب مشخصه،قصد داریم حذف کردن موارد اضافی از عکس ها رو در محیط نرم افزار photoshop آموزش بدیم، اونم همراه با ویدئو که حالشو ببرین و راحت بتونین اجراش کنین.

در این ویدئو دو عکس ویرایش میشه،در عکس اول سوژه اصلی عکس حذف میشه و زمینه عکس باقی می مونه و در عکس دوم سوژه عکس همراه با سایه ای که از سوژه در عکس هست حذف میشه و زمینه عکس باقی می مونه. ابزار های مختلفی در محیط برنامه فتوشاپ برای حذف کردن موارد اضافی از عکس ها در این ویدئو استفاده میشه و توضیحات کاملی ارائه میشه که برای خود من هم آموزنده بود،امیدوارم شما هم این ویدئو رو ببینین و براتون کاربردی باشه.
موفق باشین دوستان