09107603363 m.m.rahmani734@gmail.com امیرآباد دانشکده فنی دانشگاه تهران
تاثیر هاست بر روی سئو

آموزش سئو و تاثیر هاست بر روی سئو

هنوز هم  بسیاری از افراد شگفت زده می شوند وقتی  متوجه شوند که میزبانی وب تأثیر زیادی در وب سایت شما دارد. در این مقاله و در این قسمت از آموزش سئو ،  به بررسی جزئیات چگونگی تأثیر میزبانی وب بر تجربه بازدید کننده در وب سایت شما می پردازیم. با ما در ادامه آموزش بهینه سازی سایت همراه باشید.

سرعت وب سایت در سئو

سرعت سایت(آموزش بهینه سازی سایت)
چگونه سرعت سایت را افزایش دهیم.(آموزش بهینه سازی سایت)

اولین چیزی که هر کس هنگام بازدید از وب سایت شما متوجه می شود این است که چقدر سریع بارگیری می شود. به طور طبیعی ، وب سایت های سریعتر بهتر هستند. تعدادی از مطالعات نشان داده اند که 53٪ از کاربران در صورت نیاز به بارگذاری بیش از 3 ثانیه وب سایت را ترک می کنند. با تکنیک های پیشرفته ذخیره سازی و روش های فشرده سازی ، زمان بالای  3 ثانیه غیر قابل تحمل است. سرعت نه تنها بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد ، بلکه یک عامل رتبه بندی در سئو نیز محسوب می شود . بنابراین ، اگر می خواهید بازدید کننده شما بهترین تجربه ممکن را داشته باشد ، وب سایت خود را بهینه کنید. ما قصد داریم در این قسمت از آموزش سئو، به نکاتی که به بهبود سرعت سایت کمک میکند بپردازیم.

ارائه دهنده میزبانی وب شماتأثیر زیادی در سرعت وب سایت شما دارد. اگر به یک وب سایت سریعتر احتیاج دارید ، باید به جای میزبانی مشترک به میزبانی cloud بپردازید. اگرچه این روزها نادر هستند ، اما باید از سرورهایی استفاده کنید که هنوز هم به جای SSD از HDD استفاده می کنند. اگر نمی دانید چگونه وب سایت خود را بهینه سازی کنید ، خودتان یک ارائه دهنده هاست مدیریت شده دریافت کنید و به آنها اجازه دهید این کار را برای شما انجام دهند. هنگامی که در هاست مشترک هستید ، به احتمال زیاد همین سرور را با صدها وب سایت دیگر به اشتراک می گذارید ، و این باعث می شود وب سایت شما کند شود.

SSL به عنوان یک سیگنال اعتماد است

SSL یا HTTPS
SSL یا HTTPS (آموزش سئو)

هیچ کس نمی خواهد هنگام بازدید از وب سایت خطای “ناامن” یا اخطار را مشاهده کند. تقریباً به معنای واقعی کلمه این یک پرچم قرمز است. با مشاهده اینکه چگونه بیشتر ارائه دهندگان میزبانی وب امروزه SSL رایگان ارائه می دهند ، هیچ دلیلی وجود ندارد که نباید آن را پیاده سازی کنید. گذشته از بهبود اعتماد و تجربه بازدید کننده خود ، یک افزایش سئو نیز دریافت خواهید کرد زیرا (SSL یاhttps) یک عامل رتبه بندی است.

خرابی در سئو

همه می دانند که خرابی برای کسب و کار خراب است. شما به معنای واقعی کلمه در هر ثانیه از وب سایت شما پول خود را از دست می دهید. شما نمی خواهید یک کاربر وب سایت شما را با قطع های مکرر مرتبط کند. اگر ارائه دهنده میزبانی مناسب را انتخاب کنید ، باید حداقل 99.99٪ به وقت خود را دریافت کنید. در اینجا مراقب باشید ، زیرا ارائه دهنده میزبان شما بیشترین تأثیر را در زمان خرابی وب سایت شما دارد. اطمینان حاصل کنید که با یک ارائه دهنده میزبانی معتبر همراه با سوابق به موقع اثبات شده همراه باشید. باز هم ، خرابی نه تنها بر تجربه کاربر شما تأثیر می گذارد ، بلکه بر SEO نیز تأثیر می گذارد. اگر وب سایت شما به صورت آفلاین ادامه یابد و موتورهای جستجو متوجه آن شوند ، deindexed خواهید شد.

امنیت

امنیت سایت
مهم ترین اقدامات برای افزایش امنیت سایت(آموزش سئو)

نرم افزاری که شما استفاده می کنید و نحوه استفاده از آن بر امنیت تأثیر می گذارد ، اما ارائه دهنده هاستینگ شما نیز چنین است . اگر سرورهای آنها به درستی ایمن نباشند یا اگر به خوبی حملات را دفع نکنند ، وب سایت شما آفلاین می شود. در بعضی موارد ، وب سایت شما می تواند هک شده و از بین برود ، و شما قطعاً نمی خواهید یک کاربر از وب سایت هک شده شما بازدید کند.وب سایت هایی که از هاست کنترل نشده استفاده می کنند باید اطمینان حاصل کنند که سرور خود را به درستی ایمن کرده و آن را به روز کنند. اگر از هاست مدیریت شده استفاده می کنید ، فقط اطمینان حاصل کنید که از ارائه دهنده هاستینگ مناسب استفاده می کنید .

برای آموزش های بیشتر به آموزش سئو سایت مراجعه فرمایید.